De prachtige BOOTIE FEM is een anale plug speciaal ontworpen voor mensen met een vulva, gemaakt om gebruikt te worden tijdens vaginale penetratie om het plezier te verhogen. De asymmetrische basis zorgt voor onbelemmerde toegang tot de vaginale opening voor vrij, creatief spel.
De grootste troef van de Bootie FEM is de verkorte (en toch zeer veilige) basis van de plug. Die zit niet in de weg van vaginale penetratie, terwijl dit voor sommige vrouwen bij de 'standaard' Bootie wél het geval is.
Verder is de Bootie FEM van een nog zachter en flexibeler silicone gemaakt dan de klassieke Bootie. Het steeltje is extra dun en zacht. Zo aangenaam voelde een speeltje voor anale penetratie in silicone nog niet eerder aan!
De sensuele tulpvorm kan worden gebruikt om de anale opening zachtjes te masseren (met wat glijmiddel op waterbasis!) en voor te bereiden op penetratie. Zachtjes duwen en masseren van de kringspier en tegelijk de algehele opwinding opbouwen zorgt voor het openen van de kringspier. Het tulpje is taps toelopend en gaat met voldoende opwinding en voldoende glijmiddel vlot naar binnen.
De vorm van de plug zorgt ervoor dat hij goed blijft zitten. De Bootie FEM is ontworpen om de G-Spot en de inwendige clitoris te masseren, in combinatie met bewegingen in de vagina. Ideaal voor anaal gebruik tijdens vaginale penetratie.
Gebruik de Bootie FEM solo om uw masturbatiesessie te intensiveren, als verborgen extra voor voorspel en opwinding gedurende de dag, of als een speeltje voor koppels dat een extra gevuld gevoeld geeft. Voor een diep en explosief orgasme.
Kenmerken:
- Asymmetrische basis: Comfortabel om anaal te dragen tijdens vaginale penetratie.
Innovatief ontwerp: mooi en lichaamsveilig
Slanke vorm voor gemakkelijk inbrengen
Het perfecte eerste anale speeltje
Bereidt het lichaam voor op geavanceerder anaal spel
Afmetingen: 8,5 cm en Ø 1-2,9 cm
Materiaal: 100% medisch silicone, niet poreus en hypoallergeen. Makkelijk te reinigen met water en zeep of een toy cleaner. Mag gekookt worden voor steriliseren. Te gebruiken met een watergebaseerd of hybride glijmiddel, zoals de Lubrifiant Confort Anal van YESforLOV of Sliquid Sassy.
Made in Germany of Made in China?
Fun Factory was de énige Europese sekstoyfabriek, met productie in Bremen. Dat is gedaan: de nieuwe Fun Factory toys worden niet langer in Duitsland geproduceerd. De fabriek sloot de deuren en de productie is in China terug opgestart. Van zodra het "Made in China" betreft, zal dit hier vermeld worden.
-> Tot nader order zijn alle Fun Factory toys op deze webshop nog Made in Germany. Dit is de laatste kans om een in Europa gemaakte sekstoy aan te kopen. Lees er meer over op onze blog!
Garantie
Fun Factory geeft maar liefst 25 jaar garantie op hun toys, vanaf toys aangekocht in 2025, en ongeacht of ze in Duitsland dan wel in China werden geproduceerd.