Skip to main content

Wetlook jasje met streepjes en smalle revers

Noir Handmade

€119.00
(No reviews yet) Write a Review
Availability:
Gratis discrete verzending binnen de 1 tot 3 werkdagen, naar uw adres of Bpost punt naar keuze. U ontvangt een trackinglink om de leverplaats te kiezen. Product niet op voorraad? Hulp nodig? Stuur via WhatsApp voor info.
Gift wrapping:
Options available
Adding to cart… The item has been added

Uitdagend mooi wetlook jasje dat optisch versmalt door de verticale streepjes en de lange mouwen.

De kleine rits op het smalste gedeelte benadrukken het zandloperfihuur en laat een diep decolleté dat uitnodigt.

Smalle revers maken het jasje ultravrouwelijk, mysterieus en elegant.

Noirhandmade tailleert klein, neem altijd een maat groter dan u gewoonlijk neemt.

Opgelet, omwille van hygiënische redenen is terugname van lingerie niet mogelijk, tenzij in geval van défauts die bij aankoop niet te voorzien waren. U kan op afspraak komen passen.

Opgelet, omwille van hygiënische en organisatorische redenen is terugname van lingerie niet mogelijk, tenzij in geval van defauts die bij aankoop niet te voorzien waren. Noirhandmade tailleert klein. Neem altijd een maat groter dan u gewoonlijk neemt.